Naše služby

Prohlédněte si, jaké služby nabízíme.
Přečtěte si reference od našich klientů.
Prolistujte si ukázkové soubory.

Objednávkový proces

Zajímá Vás, jak celý proces zpracování podkladů probíhá? Podívejte se.


První krok, tedy vytvoření nezávazné objednávky, je na Vás. Pokud nemůžete z jakéhokoliv důvodu vytvořit objednávku sami, nebo nevíte, jaké zadat specifikace, můžete nás kontaktovat telefonicky nebo přes e-mail. Rádi Vám pomůžeme s nalezením vhodného typu práce nebo dalších parametrů tak, aby finální zpracování maxiálně odpovídalo Vašim požadavkům.


V momentě, kdy obdržíme nebo vytvoříme Vaši objednávku, začínáme hledat nejvhodnějšího zpracovatele. A že máme z čeho vybírat! Sdružujeme mnoho zkušených zpracovatelů, abychom mohli každému klientovi poskytnout profesionální službu bez kompromisů. Jakmile vytvoříte objednávku, je pro Vás také vytvořen nový klientský účet, do kterého se můžete přihlásit pomocí přihlašovacího rozhraní.


Jakmile nalezneme vhodného zpracovatele pro Vaši objednávku, kontaktujeme Vás. Pokud je to nutné, probereme s Vámi další podrobnosti týkající se termínů a možností zpracování.


Poté už práce na finálních podkladech začíná. Pokud máte k Vaší práci související soubory, které chcete zpracovateli poskytnout, můžete je nahrát na server v klientské sekci. Celou dobu také můžete kontrolovat postup ve zpracování podkladů a anonymně komunikovat detaily zpracování jednotlivých částí se svým zpracovatelem. Pro tento účel jsme vytvořili anonymní chat u každé objednávky. Vždy víte, co se právě děje. Po celou dobu zpracování máte nad výsledkem maximální kontrolu. Pokud má klient zájem, během periody zpracování posíláme ukázky výsledných podkladů.


Jakmile je zpracování podkladů dokončeno, před jeho samotným odesláním klientovi probíhá kontrola podkladů našimi administrátory. Tím je zaručeno, že výsledné podklady přesně odpovídají specifikacím, které jste na začátku zadali.

Reference od našich klientů

Přečtěte si, co o nás napsali naši klienti.


Avatar

“S touto společností mohu spolupráci jen doporučit! Výborná cena ( oproti konkurenci levnější o 30%-40%!) , rychlost vypracování ( na mé dodatečné přání o 14 dní dříve než byl ujednaný termín), kvalita zpracování a odbornost textů, která mě mile překvapila. Komunikace se zpracovatelem na výborné úrovni. Komunikace s firmou i v pozdních večerních hodinách a o svátcích nebyl žádný problém. Po všech stránkách vynikající.”


“Opakovaně se společností spolupracuji a vždy včas odvedená práce ve výborné kvalitě což se mi u jiných společností nestalo. Mohu jen Doporučit!”

Avatar

Avatar

Dobré ráno, děkuji za dobré zprávy a jsem moc spokojená. Spolupráce byla naprosto výborná a cením si i rychlosti zpracování. Přeji úspěšné podnikání a krásný den. Mně jste ho tedy vylepšili o 100%. V případě potřeby se na vás určitě obrátím.


“Seriozní, velmi rychlé vypracování podkladů byla jsem 100% spokojena a určitě znovu využiji této služby mohu jen doporučit!”

Avatar

Části ukázkových prací

Prohlédněte si ukázky zpracovaných podkladů.